Nederladnse BHV

Wij bieden BHV-cursussen voor u alleen of als team. Hier leert u reanimatie, AED, EHBO en brandgevaarbeheersing. Ook het toepassen van apparaten als AED en brandblussers komt aan bod in de BHV Cursus. Na de cursusdag zijn jij en je team in staat om te helpen in noodsituaties. Je wordt gekwalificeerd als BHV-er en beschikt over alle kennis die je nodig hebt voor Bedrijfshulpverlening. Na deze BHV cursusdag weet je zeker dat je goed voorbereid bent op EHBO.

BHV Cursus Certificaat Engels BHV Cursus Amsterdam

– Voor slechts 107 euro ex btw kun je deelnemen aan de BHV theoriecursus.
– Onze docenten zijn gekwalificeerd voor deze cursus.
– Onze instructeurs zijn experts op het gebied van BHV (bedrijfshulpverlening). Met meer dan 30 jaar ervaring weet je zeker dat jij en je team goed worden opgeleid in de 1-daagse cursus.

Officieel BHV-certificaat

Aan het einde van de cursusdag ontvang je een officieel BHV-certificaat als aan alle voorwaarden is voldaan.

Wist je dat?

– BHV dient jaarlijks herhaald te worden
– De wet zegt dat er altijd voldoende BHV’ers moeten zijn
– Je bent als bedrijf verantwoordelijk voor een overzichtelijk BHV plan

Extra voordelen

– In een groep krijg je korting!
– Ook mogelijk op uw bedrijfslocatie!
– Ontruimingsplan voor uw bedrijf.

Sun 21 August 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 28 August 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sun 28 August 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sat 03 September 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 04 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 04 September 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 11 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 11 September 10:00Car Theory CourseRotterdam
Sun 18 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 25 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 25 September 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sat 01 October 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 02 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 02 October 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 09 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 09 October 10:00Car Theory CourseRotterdam
Sun 16 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 23 October 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sun 23 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sat 29 October 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 30 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 30 October 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 06 November 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 06 November 10:00Car Theory CourseRotterdam

Excellent track record of happy students that took the course
Effective interactive theory course
Room for questions
Book the theory exam the next day
High passing rate