CBR Motor Theory Course

Onze cursus is een zeer interactieve cursus. Dit maakt de theoriecursus zowel leerzaam als leuk. Met onze theoriecursus worden de moeilijke CBR-vragen makkelijker. We hebben de Nederlandse vragen vertaald om onze kwaliteit hoog te houden.

Waarom Theoryhouse?

Theoryhouse.nl is de enige aanbieder van CBR Theorietraining voor motoriek in het Engels. Op dit moment is er geen mogelijkheid om het motorexamen Engels af te leggen bij het CBR. We hebben een manier om het CBR theorie-examen in het Engels te doen. Wij zorgen voor een tolk die de Nederlandse vragen in het Engels vertaalt. Op deze manier kunt u in het Engels antwoorden, maar het Nederlandse examen afleggen. Alleen zo kunnen buitenlanders hun Dutch Motor theorie halen.

Sun 21 August 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 28 August 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sun 28 August 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sat 03 September 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 04 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 04 September 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 11 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 11 September 10:00Car Theory CourseRotterdam
Sun 18 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 25 September 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 25 September 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sat 01 October 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 02 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 02 October 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 09 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 09 October 10:00Car Theory CourseRotterdam
Sun 16 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 23 October 10:00Car Theory CourseDen Haag
Sun 23 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sat 29 October 11:00Car Theory CourseEindhoven
Sun 30 October 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 30 October 10:00Car Theory CourseUtrecht
Sun 06 November 10:00Car Theory CourseAmsterdam
Sun 06 November 10:00Car Theory CourseRotterdam

Excellent track record of happy students that took the course
Effective interactive theory course
Room for questions
Book the theory exam the next day
High passing rate